TEAMS: NSWRL Ron Massey Cup - 2019 Round 1

RMCup Badge Pos VectorLogo GradientColour

It's Teamlist Tuesday for Round 1 of the 2019 NSWRL Ron Massey Cup! Every Tuesday, the full teams for each #RMCup round will be posted right here!

All times are listed in AEDT (NSW/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Glebe Burwood Wolves BYE

Mounties RLFC v Hills District Bulls
Fri March 15 2019, 7:30pm at Aubrey Keech Reserve

Mounties RLFC
1. Anthony Layoun 2. Eddy Aiono 3. Zac Mackay 4. Atini Gafa 5. Jamin Williams 6. Daniel Roberts 7. Thomas Bartley 8. Vincent Rennie 9. Sam Duggan 10. Mitch Cahalane 11. Ryan King 12. Jakob Giles 13. Jarrod Brackenhofer 14. Giordan Patea 16. Alec Susino 21. Alexandra Cook 22. Tiki Harawira

Hills District Bulls
1. Christopher Mccoy 3. Sosia Teakaraanga 4. Brent Rae-millar 5. Patiliai Bolea 6. Sharinta Woodman 7. Harry Siejka 9. Joel Bradford 11. Daniel Harrison 14. Sean Walpole 15. Brandon Attwood 16. Matthew Currie 17. Treyvon Leuluai 18. Timothy Robinson 20. Jake Brennan 21. Eton Lindsay 22. Kyle Lowe 23. Mathew Gardner

Match Officials • Referees: Martin Jones;Sideline Officials: Cameron Turner, Mitchell Currie;


Western Suburbs Magpies v Blacktown Workers Sea Eagles
Sat March 16 2019, 3:00pm at Campbelltown Stadium

Western Suburbs Magpies
1. Omar Slaimankhel 2. Kieran Wyld 3. Isaac Rabuatoka 6. Abraham El-Zakhem 7. Manaia Rudolph 8. Edward Carter 9. Josh Daley 10. Avia Minute 12. Adrian Haangana 15. Harrison Leonard 16. Jowasa Drodrolagi 17. Josh Davis 20. Brandan Su'a 21. Siaopo Tagaloa 26. Hala Akauola Laula 27. Andy Fiagatusa 28. Rangi Tagaloa

Blacktown Workers Sea Eagles
1. Shaun Fitzgerald 3. Sione Hopoate 4. Maile Li 5. Peter Scanlan 6. Vieru Mapasone 7. Kamren Cryer 8. Sukamanu Raki 9. Damon Smith 10. Mark Tepu-smith 12. Mosese Faeamani 13. Rhys Scigliatano 14. Falefa Letoi 15. Kenny Soumpholphakdy 16. Joel Saldaneri 17. Jessie Jackson 18. Jermaine Mati-leifi 23. Joey Tramontana

Match Officials • Referees: Jake Sutherland;Sideline Officials: Joel Mani, Mitchell Stone;


Cabramatta Two Blues v Wentworthville Magpies
Sat March 16 2019, 5:00pm at New Era Stadium

Cabramatta Two Blues
1. Connelly Lemuelu 2. Emosi Alamoti 3. Nathan Milone 5. Falakiko Manu 6. Brandon Finnegan 7. Zac Nicholls 8. Brock Ilett 10. Kayne Kalache 11. Tony Matautia 12. Dalton Smith 14. Rhys Armstrong 16. Jaimon Wormleaton 17. Moses Manu 25. Sam Gorman 26. Samuel McGregor 27. Shane Kiel 28. Justin Frain 29. Jordan Latham

Wentworthville Magpies
1. Liam Mulvihill 2. Eli Roberts 3. Rydge Smith 4. Kieran Hayman 5. Eparama Navale 6. William Kitt 7. Beau Henry 8. Nick Kassis 9. Josh Bermingham 11. Haveatarna Luani 12. Danny Howard 18. Brad Johnson 19. Daniel Petralia 20. Nick Okladnikov 21. John Schwalger 22. Jake Ngaia 24. Mana Aonga

Match Officials • Referees: Kasey Badger;Sideline Officials: Jake Eid, Ben McMurray;


St Marys v Asquith Magpies
Sat March 16 2019, 6:30pm at St Marys Stadium

St Marys
1. Jake Maizen 3. Geoff Daniela 4. Maliko Filino 5. Chris Aunese-Scanlan 6. Jake Toby 7. Kurt Falls 8. Veta Henry Seumanu 9. Meni Luke 10. Vasili Tsikrikas 11. Anton Iaria 12. Pat Hollis 13. Dylan Fuad 16. Leonati Feiloakitua 17. Lazarus Brown 20. John Faiumu 23. Siosaia Vave

Asquith Magpies
1. Lachlan Jackson 2. Mitchell Beggs 3. Joshua Fraser 4. James Tuitahi 5. Jale Seninawanawa 6. Tyler Tuigamala 7. Kaide Ellis 8. Magnus Stromquist 9. Jake Attard 10. Atonio Pelesasa 12. Matt Place 14. Peter Nay 15. Niko Apelu 17. Alipate Tani 18. Jordon Remfrey 22. Saxon Fischer-Gray 24. Atonio Pelesasa

Match Officials • Referees: James Vella;Sideline Officials: Jimmy Oliveira, Patrick Mackey;


Penrith Brothers v Guildford Owls
Sun March 17 2019, 3:00pm at Hickeys Lane Reserve

Penrith Brothers
1. Masi Paulo Fidow 2. Aparama Vulavou 3. Matthew Whyte 4. Zac Chong-nee 5. Simon Lewis 6. Arthur Crichton 7. Brendan Waters 8. Eddie Faalua 9. Maverick Tweedie 10. Jokatama Dokonivalu 11. Robbie Graham 12. Quinn Ma'aelopa 13. Harrison Coskerie 15. Taku Simon 17. Kilifi Tia-Kilifi 18. Samuel Cookson 19. Jak Cannell 20. Troy Bendell 21. Alec Leitch 22. Ryan Foaese 23. Penita Tuavao

Guildford Owls
1. Domenic Reardon 2. Daniel Lotu 3. Joshua Camroux 4. Siua Lapuaho 5. Jared Petero 6. Robert Longbottom 7. Josh Lewis 8. Dylan McKeown 9. Jack Wheelhouse 10. Taniela Lasalo 11. Matthew Ryan 12. Blake Judd 13. David Harris 14. Jaydn Field 15. Aaron Grech 16. Pifeleti Pifeleti 17. Beni Valu 18. Jake Ferguson 19. Matthew Rickard 20. Joseph Gardiner

Match Officials • Referees: Daniel Luttringer;Sideline Officials: Cameron Turner, Dean Tyler;