TEAMS: NSWRL U18 UNE SG Ball Cup - 2020 Round 2

UNESGBall

It's Teamlist Tuesday for Round 2 of the 2020 NSWRL U18 UNE SG Ball Cup! Every Tuesday, the full teams for each #SGBall round will be posted right here!

All times are listed in AEDT (NSW/VIC/ACT) unless otherwise noted.

Twitter: Follow @LeagueUnlimited

Facebook: Like LeagueUnlimited - NRL & Rugby League News


Sydney Roosters v Western Suburbs Magpies
Sat February 15 2020, 11:30am at Henson Park

Sydney Roosters
1. Moala Graham-Taufa 2. Lani Graham-Taufa 3. Jordan Swann 4. Vaiala Tamati 5. Isaac Guba 6. Hugo Savala 7. Ronald Volkman 8. Toesami Toevai 9. Joshua Bevan 10. Nicholas Fenton 11. Darcy Clifton 12. Naufahu Whyte 13. Tallis Duncan 14. Alan Holten 15. Henry Mikaele 16. Samuel Iese 17. Asolelei Fretton 18. Jahoiyakira Afoa 19. Corey Ross 20. Aporosa Kurucake 21. Drey Mercy

Western Suburbs Magpies
1. Cameron Lawrence 2. Jay Kirk 3. Alosomu Lolohea 4. Salesa Tavui 5. Bryce Crane 6. Bryce Wilson 7. Jibiril Elrich 8. Jurrado Smith 9. Tevita Petelo 10. Tristyn Ball 11. Charlie Lennon 12. Isaiah Anamani 13. Justin Matamua 14. Maverick Bantin 15. Saumani Solomona 16. Byron Strickland 17. Rylie Williams 18. Jude Gomez

Match Officials
Referees: Micheal Ford;Sideline Officials: Jayden Kastelan, Harrison Baysarri;


Balmain Tigers v Manly-Warringah Sea Eagles
Sat February 15 2020, 12:00pm at Leichhardt Oval

Balmain Tigers
1. Ponipate Toga 2. Samuel Kanaan 3. Livai Saukuru 4. Oskar Enasio 5. Harrison Hansen 6. Zane Camroux 7. Hayden Essery 8. Braydon Guyan 9. Jaycob Anjoul 10. Darcy Hoy 11. Edwyne Afeaki 12. Brandon Tumeth 13. Zayn Wilkins 14. Cougar Wheeler 15. Watisoni Bogiso 16. Jaxson Rahme 17. Thomas Kwok 19. Tafeuni Vea

Manly-Warringah Sea Eagles
1. Tolu Koula 3. Simon Tito 4. Krystian Mapapalangi 5. Sunia Siasau 6. Kaeo Weekes 7. Jamie Humphreys 9. Gordon Chan Kum Tong 8. Tyreece Tonga 10. Hunta Saunders 11. Zane Dunford 12. Cameron Brown 13. James Uesele 14. Daniel O'Donnell 16. Seturi Iakopo 17. Valeli Tonga 18. Marley Hunter 2. Charlie Thompson 15. Beau Dwyer

Match Officials
Referees: Daniel Perry;Sideline Officials: Ebony Tzoukas, Scott Rothery;


North Sydney Bears v Illawarra Steelers
Sat February 15 2020, 12:30pm at Macquarie University Sports Field

North Sydney Bears
1. Aiden Brophy 2. Isaac Rosario 3. Christopher Trad 4. Jayden Young 5. Junior Matoe 6. Aaron Kurnoth 7. Brock Wells 8. Peter Hansen 9. Tauvao Falaniko 10. Augustino Mauu 11. Lachlan Gibbs 12. David Haumono 13. Paul Ailao 14. Ahmad Skaf 15. Brandon Bretlin 17. Ethan Lam Dam 16. Like Harrison 18. Isaac Papalii 19. Wesley Vunga

Illawarra Steelers
1. Tyrell Sloan 2. Jye Patterson 3. Benjamin Lavender 4. Brendon Morkos 5. Cooper Tunbridge 6. Talatau Amone 7. Tyrone Roberts 8. Joshua Coric 9. Tyson Duff 10. Trent Griffiths 11. Jackson Shereb 12. Toby Boothroyd 13. Phoenix Vetenibua-Finnerty 14. Trey Barlow 15. Riley Wooden 16. William Webb 17. Travis Barrett-Hancock 18. Jayden Brody 21. Clive Brett 24. Syddarys Cassidy 25. Jacob Webster

Match Officials
Referees: Benjamin Seppala;Sideline Officials: Ethan Murray, Cody Simmons;


Parramatta Eels v Cronulla-Sutherland Sharks
Sat February 15 2020, 1:00pm at Ringrose Park

Parramatta Eels
1. Tyrone Sa'u 2. Matthew Komolafe 3. Viliami Penisini 4. James Malauulu 5. Freeman Forsythe 6. Jabriel Kalache 7. Joshua Chappell 8. Jai Vakai 9. Vlado Jankovic 10. Jontay-Junior Betham-Misa 11. Toni Mataele 12. Maximus Tupou 14. Caleb Tohi 15. Larry Muagututia 16. Tutonu Junior Wright 17. Taylor Mauala 18. Kyle Leonard 13. Peter Taateo

Cronulla-Sutherland Sharks
1. Noah Lester 2. Harley Lester 3. Douglas Levi 4. Jordan Samrani 5. Samuel Stonestreet 6. Kade Dykes 7. Manaia Waitere 8. Joshua Finau 9. Romano Cook 10. Semisi Sikei 11. Kitione Kautoga 12. Samuel Jinks 13. Blake Hosking 14. Kobie Wilson 15. Jake Biggs 16. William Abou-Arrage 17. Zac Hodges 18. Jed Hardy 19. Burt Tukala

Match Officials
Referees: Tobi Holder;Sideline Officials: Logan Nielsen, Reece Sammut;


Canterbury-Bankstown Bulldogs v South Sydney Rabbitohs
Sat February 15 2020, 1:00pm at Belmore Sports Ground

Canterbury-Bankstown Bulldogs
1. Harry Hayes 2. Louie Yehia 3. Compton Fuatimau 4. Diego Bravo-Graham 5. Turoa Williams 6. Khaled Rajab 7. Joseph O'neill 8. Fa'afetai Autagavaia 9. Danny Ghantous 10. Presley Sau 11. Lipoi Hopoi 12. Lomi Saukuru 13. Taringa Maungaati 14. Michael Farah 15. Omar Yaghi 16. Tayson Fakaosi 17. Solomon Akama 19. Kyle Weatherall 20. Trieste Winitana

South Sydney Rabbitohs
1. Terrell Ka 2. Carson Kaho 3. Joseph Lavaki 4. Byron Parnell 5. Evan Manning 6. Mac Puafisi 7. Dion Teaupa 8. Etuate Laui 9. Ratu Isireli Tuvana Vesikula 10. Davvy Moale 12. Ryan Long 11. D. Hawe-de-thierry 13. Ned Hicks 14. Emmanuel Di Bartolo 15. Aiden Hawa 16. Ali Zaman 17. William Taliai 19. Braydon Jang 21. Joseph Nohra 22. Epeli Lavaki

Match Officials
Referees: Brandon Mani;Sideline Officials: Jake Walsh, Joel Pitscheider;


West Coast Pirates v St George Dragons
Sat February 15 2020, 1:30pm at Ken Allen Field

West Coast Pirates
1. Jaiden Hanson 2. Lachlan Cotton 3. Jarred Therkelsen 4. Gethin Thomas 5. Jaeree Reuben 6. Eric Koroa 7. Kobi Aiesi 8. Deago Tapara-Pu 9. Jonathan-Luke Mato 10. Micheal Howe 11. Artilla Wi-Packer 12. Tere Cameron-Rames 13. Brody Gilchrist 14. Tridant Kara 15. Luke-david Wells-talamaivao 16. Brayden Karangaroa 20. Kenny Siliniu 18. Brenden Jeffree 19. Malakai Tuipulotu 21. Benjamin Shipway Carr

St George Dragons
1. Isaac Hooper 2. Patrick Taukafa 3. Benjamin Johnson 4. Terence Patolo 5. Brendon Tapuai 6. Callum Perryman 7. Isaac Morris 8. Epeli Sukanaivalu 9. Declan Purcell 10. Nikau Wrathall 11. Selwyn Smith 12. Jonathon Afeaki 13. Thomas Flynn 14. Mackenzie Roche 15. Daniel Musolino 16. Carson Lutau 17. Caleb Navale 25. Adam Arkley

Match Officials
Referees: Karra-lee Nolan;Sideline Officials: Skye Ogrizek, Tristan Brooker;


Penrith Panthers v Central Coast Roosters
Sat February 15 2020, 3:00pm at Panthers Stadium

Penrith Panthers
1. Sunia Turuva 2. Maxwell Pritchard 3. Jesse Buchan 4. Zion Tauasa 5. Ashley Cosgrove 6. Niwhai Puru 7. Connor Mason 8. Sunita Lotoaniu 9. Trent Borthwick 10. John Sagaga 11. Liam Kennedy 12. Zac Lipowicz 13. Izack Tago 14. Lachlan Blackburn 15. Cruise Tweedie 16. Rylee Blackhall 19. Jai Wynbergen 20. Mitchell Owen 21. Donovan Boney 22. Kristian-li Mai 23. Campbell Fisher

Central Coast Roosters
1. Logan Jones 2. Luke Heather 14. Dean Browne 13. Tyler Moriarty 7. Sandon Smith 6. Witika Rees-Hatu 9. Thomas Deakin 15. Jack Bishop 16. Michael Whitton 5. Bailey Frost 20. Lachlan Mears-Crabbe 3. Finn Douch 4. Daniel Peters 8. Zac Montgomery 10. Taine Boland 11. Bowen Slee 12. Phoenix Steinwede 19. Elvis Johnston-Opetaia

Match Officials
Referees: Blake Williams;Sideline Officials: Ramzi Daizli, Joshua Bradstock;


Canberra Raiders v Warriors
Sun February 16 2020, 11:00am at Raiders Club Belconnen

Canberra Raiders
1. Brown Kuresa 2. Livai Kaloutolu 3. Junior Tupou 4. Keegan Vandenberg 5. Michael Asomua 6. Mitchell Spencer 7. Pauliasi Amone 8. Jayden Clarkson 9. Zane Thomson 10. Bryce Magnone 11. Clay Webb 14. Connor Williams 13. Trey Mooney 15. Ethan Foster 16. Eneseli Kamuta 17. Kane Smith 18. Jack Williams 19. Ashton Kolinisau 20. Jackson Owen 21. Henry Alesi 22. Joshua Pokoney

Warriors
1. Ali Leiataua 2. Viliami Vailea 3. Jeremiah Asi 4. Tamiro Armstrong 5. Daeon Amituanai 6. Sebastyan Jack 7. Sione Moala 9. Taniela Otukolo 10. Lleyton Finau 12. Carl Lolohea 13. Tamehana Paruru 14. Vaka Sikahele 15. Kina Kepu 16. Tony Tafa 17. Carlos Tarawhiti 18. Jarney Proctor-Harwood 8. Valingi Kepu 11. Zyon Maiu'u 20. Josiah Karapani 21. T.j Devery 22. Caleb Savelio Thompson

Match Officials
Referees: Mitchell Robinson;Sideline Officials: Brayden McIntosh, Matt Reeves;


BYES
Newcastle Knights
Victoria Thunderbolts